Menteşe’de Ataya Saygı Masa Tenisi Turnuvası

Menteşe Belediyesi tarafından 10 Kasım Ataya Saygı etkinliği kapsamında düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası sona erdi. Turnuva sonucunda dereceye giren sporculara ödülleri Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş tarafından takdim edildi.

Menteşe Belediyesinden kurs alarak lisan kazanan sporcular arasında düzenlenen masa tenisi turnuvası Konakaltı İskender Alper Kültür merkezindeki final karşılaşması ile sona erdi. Karşılaşmalar sonucunda veteren erkek branşında Servet Emiroğlu birinci, Ali Karayazı ikinci, Mesrur Sabanoğlu ve Ahmet Tealeb üçüncü olurlarken; veteren kadınlar branşında Gülsiye Fidan birinci, Deniz Yılmaz ikinci, İlkay Aksüt ve Nezik Tekin üçüncü oldular.

Dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını takdim eden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “10 Kasım Ataya Saygı etkinliklerimiz kapsamında düzenlediğimiz masa tenisi turnuvasının final ayağı çok çekişmeli geçti. Belediyemizden aldıkları kursların sonunda elde ettikleri başarılar ile lisanslı sporcular olarak sportmence yarışan tüm katılımcılara teşekkür ediyor, şampiyonlarımızı da tebrik ediyorum” dedi.