YAZ KURSLARI ETKİNLİKLE SONA ERDİ

Menteşe Belediyesi Yaz Kursları, Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikle sona erdi. Etkinlikte kurslara katılan çocukların ortaya çıkardığı el emeği göz nuru eserler büyük ilgi gördü.
Yaz kursları yılsonu etkinliğine katılarak çocuklar ve aileleri ile bir araya gelen Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, sergilenen eserleri inceleyerek çocuklardan bilgi aldı.
Dans ve müzik gösterilerinin sahnelendiği etkinlikte konuşan Başkan Gümüş, “Bu yıl 21 farklı branşta kurs açtık ve bu kurslarımızdan bin 300 kardeşimiz faydalandı. Yaz kurslarına katılan çocuklarımız seçtikleri alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı buldular. Buradan aldıkları eğitimler bundan sonraki yaşamlarına da çok önemli bir katkı sağlayacaktır. Sporla sanatla ilgilenen her çocuk daha sağlıklı bir gelişim gösteriyor. Bu bilimsel bir gerçek. Anne babalara da çok teşekkür etmek lazım. Eğitmenlerimizin yanında en az onlarında çocukların gelişiminde rol model olarak çok önemli katkıları bulunuyor. Kurslarımızı başarıyla tamamlayan çocuklarımızı tebrik ediyor, hepsinin gözlerinden öpüyorum.” diye konuştu.